logo

  • Diagnostika tela

CENTRUM VÝŽIVY A ZDRAVIA

Správna výživa je základ zdravia

Lymfodrenáž tváre a krku

Čo je to lymfodrenáž?

Je nielen liečebnou metódou odstraňujúcou opuchy, ktoré vznikajú primárne(vrodené) a sekundárne následkom operácie, zápalu a ožiarenia, ale je i metódou rehabilitačnou a rekondičnou.

Kozmetická lymfodrenáž

Aplikuje sa predovšetkým na tvári, kde sa odstraňujú a zmierňujú opuchy, vrásky, jazvy a iné poškodenia pokožky. Je to vysoko očistná procedúra kože na tvári od odpadových a toxických látok z medzibunkového priestoru. Pôsobí účinne a relaxačne na nervové zakončenia v koži tváre a hlavy. Po celkovej drenáži miazgových uzlín v oblasti krku odstránime tekutinu z mozgových blán a okolia, a tým tlak na mozog. Takto ustúpia rôzne bolesti hlavy a migrény.

Sekvenčná tlaková drenáž:

  • aktivuje lymfatický systém,
  • redukuje celulitídu,
  • formuje postavu,
  • je účinná proti kŕčovým žilám, otokom a pocitu ťažkých nôh,
  • zvyšuje pružnosť pokožky.

Je vhodná pre všetky vekové kategórie a pre všetky typy pokožky. Lymfodrenáž má veľa pozitívnych účinkov na organizmus, detoxikuje a zbavuje telo prebytočnej vody a splodín metabolizmu.Táto masážna technika pomáha pri odstraňovaní opuchov a vakov pod očami a na tvári a ako prevencia tvorby vrások. Dĺžka masáze je 30 minút.

 

Predávame kozmenitku SynCare

syncare

  

 VšZP -

10% zľava pre poistencov

na meranie InBody a kurzy

zdravého chudnutia STOB

spolupracujeme s vszp

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie