logo

  • Diagnostika tela

CENTRUM VÝŽIVY A ZDRAVIA

Správna výživa je základ zdravia

OŠETRENIE PLETI

Pred ošetrením najskôr urobíme diagnostiku pleti prístrojom MC 900, založíme kartu klienta a podľa typu pleti odporučíme vhodné prípravky ZDARMA.


SIMONE MAHLER
Je značkou profesionálnej selektívnej dermokozmetiky, ktorej expertíza sa prejavuje dokonalým spojením efektívnosti produktov a ošetrení /viditeľné výsledky/, bezpečnosťou použitia /tolerancia pokožky/ a kozmetickým pôžitkom /parfém, kvalitná textúra/ v priestore esteticky exkluzívnom /kozmetické a medicínske inštitúty, spa/.


Jej základné princípy:
Individuálna diagnostika pokožky, pomocou počítača, manuálna alebo informatizovaná príručka produktov a striktné nasledovanie vhodného ošetrenia.


Špecifické ošetrenie tváre.
Exluzívne prípravky vyvinuté vlastným laboratóriom na vývoj a výskum na základe najpokročilejších vedeckých štúdií, podriadených najprísnejším testom efektivity a kontroly pre komfort pokožky a optimálnu penetráciu.
Technologické vybavenie pre diagnostiku a ošetrenie tváre pre ešte viac viditeľné výsledky. Presnosť a technika spojená v tejto synergii sú zárukou efektívnych a dlhotrvajúcich výsledkov.

Predávame kozmenitku SynCare

syncare

  

 VšZP -

10% zľava pre poistencov

na meranie InBody a kurzy

zdravého chudnutia STOB

spolupracujeme s vszp

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie